Bite dzieci w szkole podstawowej Debrzno?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Jola GOŚĆ 03-11-08 19:46

Moje dziecko doniosło mi w zeszły piątek, że niejaka H. P. - sprzątaczka pracująca w szkole podstawowej Debrzno - uderzyła je i było czuć od niej alkohol. Syn powiedział mi o tym dopiero w niedzielę kiedy kilkukrotnie nalegałam by powiedział co go męczy (chodził "zgaszony" po powrocie ze szkoły). Syn powiedział, że także innym dzieciom się dostało i że to nie pierwszy raz (choć jemu samemu przytrafiło się to po raz pierwszy). Proszę o wpisy czy którekolwiek Wasze dziecko zgłaszało podobną sytuację? Mam zamiar wnieść skargę do dyrekcji szkoły oraz na policję, jednak głos jednego dziecka i jednego rodzica to mało. Ważne, odezwijcie się!Dzięki!Jola.

Odpowiedz Cytuj
Hymm GOŚĆ 15-06-09 10:54

Oczywiście jestem przeciwna temu by ktos pozwolił sobie na bicie mojego dziecka. Uważam jednak droga Jolu że skoro wiesz że inne dzieci były równiez bite porozmawiaj bezpośrednio z rodzicami tych dzieci (pewnie syn powiedział jakie dzieci były uderzone) nie wyciągaj tego tutaj na forum . Takie moje zdanie

Odpowiedz Cytuj
Balbinka GOŚĆ 29-08-09 22:56

A dlaczego nie na forum, drogi gościu, czyżby temat tabu? Zostanie naruszona przez to świętość tej szkoły? A może znowu mogło by wyjść coś na jaw. Uważam, że powinno się mówić na forum, chociaż tutaj mogliby się wypowiedzieć ci, którzy szeptają to tu to tam, tu na forum nie musieliby się niczego obawiać,  ostatecznie nikt ich nie widzi

Odpowiedz Cytuj
Gość Niedzielny GOŚĆ 05-12-09 15:49

Brak w tej historii jeszcze informacji co dobrze wychowane dzieci Pani sprzątaczce robiły, że Syn "dostał". Za darmo? I skąd dziecko wie że to był alkohol? Nie twierdze że dobrze że dostał,ale z pewnością Pani Jola to ustaliła z synem co konkretnie powiedział-zrobił , więc proszę nas oświecić. Chyba ,że wstyd, albo to nie ważne, ważne że rozpoznaje alkohol. Ludzie litości. Ja tu jestem pierwszy i ostatni raz wiec niech się p.Jola nie wysila na odpowiedź. Wychować syna, potem siebie i zgłosić do dyrektora.

Odpowiedz Cytuj
Olik GOŚĆ 09-02-10 16:30

Powiem tylko tyle w pełni zgadzam sie z paniom Jolom na temat bicia w szkole.otuż tam nietylko bijom ....ta szkoła zeszła na psy alkohol,papierosy ,złodziejstwo..za moich czasów tego tam niebyło a nauczyciele nic z tego sobie nierobiom ,nieraz słyszałem ze bijom w szkole w debrznie teraz tam to dzieciaki żądza a nauczyciele majom nalane na wszystko tylko 8godz i do domu majom nalane na wszystko.taki uderzony uczen gdzie ma isc na skarge?do dyrektora?hihi smiech na sali...potem ten dzieciak jest przesladowany przez tom osobe kturom zakapował.zastanówcie sie ludzie co piszecie dotyczy to min Gościa niedzielnego puknij sie w czoło..twoja wypowiedz jest jak sieczka wysypana z worka .znaczy ze co zadne dziecko niewyczuje alkocholu?nie te czasy!

Odpowiedz Cytuj
BOLO GOŚĆ 15-03-10 11:55

Olik nie nazwę Cie tak jak bym chciał ponieważ nie wypada mimo wszystko ,naucz się pisać chcąc zabierać głos .Nikogo nie bronie jak narazie ,faktem jest że te swoje cudowne dzieci uważamy za aniołki którymi pewnie i w domu nie są .Ktoś takiemu zwróci uwagę i wielkie halo się robi nie biorąc pod uwagę że się zachowało nie tak .Co do tego że nauczyciel wiele nie może to może i prawda ale jak może coś móc skoro taki rodzic durny nie uwierzy w to że kochane dziecko mogło coś głupiego powiedzieć czy juz całkiem nie możliwe zrobić .Zamiast coś zadziałać dowiedzieć się lepiej na forum się wyżalać cali debilni Polacy ,boże jakim idiotycznym narodem jesteśmy .

Odpowiedz Cytuj
Ktoś GOŚĆ 13-10-10 18:42

Debilnym narodem jak coś Ci (sorry przez małe c bo nie mam do takiego idioty szacunku) się nie podoba to czego jeszcze szukasz w tym kraju...a co do tej sprzątaczki to ja wiem jaka ona jest, a że kupuje rano ćwiartki w Nocnym to też wiem,ona jest alkoholiczką i wszystkiego można się po takiej spodziewać...

Odpowiedz Cytuj
Ziomek GOŚĆ 12-06-11 11:33

Autor: n/a 15-03-2010 10:55:35Olik nie nazwę Cie tak jak bym chciał ponieważ nie wypada mimo wszystko ,naucz się pisać chcąc zabierać głos .Nikogo nie bronie jak narazie ,faktem jest że te swoje cudowne dzieci uważamy za aniołki którymi pewnie i w domu nie są .Ktoś takiemu zwróci uwagę i wielkie halo się robi nie biorąc pod uwagę że się zachowało nie tak .Co do tego że nauczyciel wiele nie może to może i prawda ale jak może coś móc skoro taki rodzic durny nie uwierzy w to że kochane dziecko mogło coś głupiego powiedzieć czy juz całkiem nie możliwe zrobić .Zamiast coś zadziałać dowiedzieć się lepiej na forum się wyżalać cali debilni Polacy ,boże jakim idiotycznym narodem jesteśmy .

Witam! Pouczasz kogoś a sam piszesz jak jakiś choleryk, bez ładu i składu. Jeśli uczęszczałeś do SP w Debrznie to świadczy jedynie o bardzo niskim poziomie szkolnictwa w tej jednostce szkolnictwa.
Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w życiu! Tylko na to można liczyc, gdy ma się takie podstawy wykształcenia...

Odpowiedz Cytuj
Geri GOŚĆ 26-08-11 13:38

This could not possibly have been more helupfl!

Odpowiedz Cytuj
Ktos 09-03-12 18:46

Durni idioci!! znacie Ta pania ?? hu ... znacie ... dzieci wasze sa świete a inny nie !! szkoda słow na was ludzie .

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://debrzno.istrefa.com

istrefa gmina Debrzno | istrefa powiat człuchowski | istrefa pomorskie | istrefa Polska

Debrzno - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat człuchowski, województwo pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 77-310


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem